Darmowa dostawa od 1,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

wszystkie

Deuter - światowy lider w produkcji sprzętu outdoodowego. Kto z nas nie zna plecaków z logotypem tej marki. I tu nastąpiła duża zmiana. Idąc z duchem czasu, innowacji i nowoczesności Deuter po 37 latach prezentuje nową oprawę graficzną swojego logo. Przez 123 lata działalności Deuter uzbierał już kilka logotypów i trzeba przyznać, że robi to z wyczuciem, bo pasują do swojej epoki i aktualnych trendów. Na wszystkich produktach - plecakach, śpiworach i akcesoriach z kolekcji 2021 zobaczycie już nowy logotyp marki.
2021-03-01
Lubicie biegać w górach długie dystanse? Anton i Clare lubią bardzo, dlatego na nogach mają La Sportiva Jackal. A co dobrego daje Jackal ultra biegaczom?
  • dużo amortyzacji, dzięki innowacyjnej budowie podeszwy w technologii INFINITOO;
  • dużo bezpieczeństwa, które daje bieżnik FriXion RED odpowiedzialny za wyśmienitą trakcję na każdym podłożu;
  • duży komfort i wygodę, którą daje szeroka cholewka zintegrowana z językiem oraz boczne panele wentylacyjne;
  • niską wagę: ok. 300 gram.
Jeśli wybieracie się w góry na dłuższą przebieżkę La Sportiva Jackal będzie bardzo pomocny.
2020-08-10
Piątek, piąteczek, piątunio... a Wy się gdzieś wybieracie na weekend? :-)
2020-06-19
Często pytacie o możliwość prania plecaków. Plecaków nie można prać w pralce, gdyż grozi to uszkodzeniem lub przedwczesnym zużyciem materiału. Aby wyczyścić plecak należy:
  • dokładnie opróżnij plecak, pozbądź się piachu i błota, szczególnie z suwaków i klamer;
  • do wyczyszczenia zabrudzeń użyj wody, lub wody z delikatnym środkiem czyszczącym, np. szarym mydłem;
  • nie używaj agresywnych środków czyszczących;
  • po wyczyszczeniu susz plecak w przewiewnym miejscu w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła;
  • plecak przechowuj z zamkniętymi klamrami w suchym i przewiewnym miejscu.
2020-06-10
Kwiecień plecień bo przeplata... każdy zna to powiedzenie, które jest szczególnie prawdziwe w górach. Aby zabezpieczyć plecak przed nagłą ulewą albo opadem śniegu warto zaopatrzyć się w pokrowiec przeciwdeszczowy Deuter. Mały, lekki, a może uratować wnętrze plecaka przed zmoczeniem. Dzięki szerokiej palecie rozmiarów z całą pewnością dobierzecie model pasujący do Waszego plecaka.
2020-04-01
Nowość 2020/2021! Pogromców wysokich gór z pewnością ucieszy wiadomość, że w sezonie 2020/2021 pojawi się nowa wersja cenionego modelu G2. W G2 Evo podobnie jak w modelu G2 SM znajdziemy dwa ściągacze BOA, jednak dolne pokrętło zostało wyprowadzone na zewnątrz buta. Takie rozwiązanie umożliwia regulację buta bez konieczności jego rozpinania oraz ściągania rękawic. Dzięki temu bez problemu można na postoju, gdy jesteśmy najbardziej narażeni na wychłodzenie poluzować buty, a w czasie aktywności ponownie zaciągnąć.
2020-03-18
pixel